Didem Moralıoğlu

NLP Kişisel Gelişim Danışmanı

You are here:

1971 yılında İstanbul’da doğan Didem Moralıoğlu; NLP kişisel gelişim teknolojisini; hem kişisel hem de kurumsal markalaşma süreçleriyle birleştiren marka danışmanı, uluslararası (ICF) ilişki koçu ve yazardır.

Lise öğrenimini Özel Şişli Terakki Lisesi’n de tamamladıktan sonra, ardından erken yaşlardan itibaren ilgi duyduğu sanat eğitimi için Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirdi. Daha sonra California State Üniversitesinde reklam ve pazarlama üzerine eğitimler aldı.

Profesyonel iş hayatının ilk 15 yılını, Carrefour, Nike, Garanti Bankası gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarında pazarlama ve markalaşma süreçlerinin yönetimi konusunda çalıştı. NLP kişisel gelişim teknolojileriyle kişisel ve kurumsal markalaşma süreçlerini birleştiren Didem Moralıoğlu, 10 yıldır markalaşma ve NLP kişisel gelişim teknolojileri alanında danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

Ayrıca, Türkiye’nin önde gelen web siteleri ve dergilerinde; Harvard Business Review, Milliyet Gazetesi, Pembe Nar, Market dergisi ve perakende.org için köşe yazarlığı yapmaktadır.

2014 yılında; Ben Marka Olsam, 2015 yılında; Seni Yine Severdim ve 2017 yılında Kaf Dağı’nın Pusulası kitaplarını çıkardı.

Verdiği Eğitimler

Zihinsel Detoks Eğitimi
Reiki Eğitimi
NLP Teknikleri Eğitimi