Kurumsal

You are here:

Biz Kimiz

Türkiye’nin Eğitim Akademisi yirmi yılı aşkın eğitim tecrübesini uzaktan eğitimle pekiştirerek eğitimleri daha maliyetsiz ulaşılabilir olmayı amaçlamış ve 2015 itibaren uzaktan eğitimi hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Eğitim ve sağlık alanındaki profesyonellerin kurmuş olduğu, danışmanlık, organizasyon ve eğitim alanında öğrenme garantili hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumuz. Türkiye Eğitim Akademisi Avrupa ve Amerika kıtası eğitim kurumları ile işbirliği içinde, Kursların ulusal ve uluslararası standartlarda verilmesini sağlamaktadır. Gerek mesleki kurslar gerekse lisans ve lisansüstü eğitimlerde  %100 öğrenci odaklı bir kuruluş olarak, her zaman öğrencilerimizle iletişim halindeyiz.
Kurslarımız öğrenme garantili olduğundan sadece Ofline video şeklinde değil, yüz yüze veya online dersler le de desteklenerek öğrencilerimizin dersleri öğrenerek belgelerini almalarını amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Kişilerin çalışma hayatı içinde zaman ayıramadıkları için öğrenme zorluğu yaşadığı bir gerçektir. Gerek Kurslar gerekse üniversite eğitimlerini zamanımızın vazgeçilmezi online derslerle destekleyerek, mesleki niteliklerini ve eğitimlerini ileriye taşıyarak alanında profesyoneller yetiştirmek önceliğimiz. Alınmış olan kurslar ve eğitimlerin uluslararası arenada geçerliliğinin sağlanması için gerekli akreditasyonları sağlamak.

Vizyonumuz

Mesleki becerik ve niteliklere , ulusal ve uluslararası düzeyde geçerli olan, tanımlanmış akredite eğitimler ile artı değer katmak ; Uluslararası işbirlikleri kurmak eğitim organizasyonları Türkiye de gerçekleştirmek. İnancımız en değerli yatırım ;İnsanın kendine yaptığı yatırımdır.