Kurumsal

You are here:

Biz Kimiz

Türkiye’nin Eğitim Akademisi yirmi yılı aşkın eğitim tecrübesini uzaktan eğitimle pekiştirerek eğitimleri daha maliyetsiz ulaşılabilir olmayı amaçlamış ve 2015 itibaren uzaktan eğitimi hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Eğitim ve sağlık alanındaki profesyonellerin kurmuş olduğu, danışmanlık, organizasyon ve eğitim alanında ‘A’ kalite hizmet vermeyi ilke edinmiş bir kurumuz. Türkiye Eğitim Akademisi için geçerli eğitimlerin, ulusal ve uluslararası standartlarda verilmesini sağlayan kurumlar ile işbirliği yaparak, mesleğinize artı değer (A+) katarak %100 öğrenci odaklı bir kuruluş olarak, her zaman öğrencilerimizle iletişim halindeyiz.
Eğitimlerimiz sadece Ofline video şeklinde değil, yüz yüze ve online dersler le de desteklenerek öğrencilerimizin dersleri öğrenerek belgelerini almalarını amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Kişilerin lisans ve lisansüstü eğitimler ile kazanmış oldukları mesleki niteliklerine, yönetmelik ve kanunlar ile tanımlanmış ek mesleki sertifikasyonlarını, kısa dönem tanımlanmış eğitimler ve kurslar ile ,yetkili kurum olarak geçerli belgeler ile vermek.

Vizyonumuz

Mesleki becerik ve niteliklere , ulusal ve uluslararası düzeyde geçerli olan, tanımlanmış akredite eğitimler ile artı değer katmak ; Uluslararası işbirlikleri kurmak eğitim organizasyonları Türkiye de gerçekleştirmek. İnancımız en değerli yatırım ;İnsanın kendine yaptığı yatırımdır.