İptal ve Cayma Hakkı

You are here:

İptal ve Cayma Hakkı

TEAK Türkiye Eğitim Akademisi olarak amacımız, tüm eğitim alanlara kolay ulaşılabilir kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatmak bu yüzden aldığınız eğitimden memnun kalmanız bizim için önemli eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizi iade ediyoruz,

İade şartları;

Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde beş dakikadan fazla zaman geçirmemelisiniz. Eğitimi ne kadar süre izlediğiniz bilgisi tekakademi.online sistemi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitim videolarından herhangi birini izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız.

27.11.2014 Tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ğ” bendi “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler.” bakımından tüketicinin cayma hakkı bulunmadığından Alıcı, satın almış olduğu uzaktan eğitim paketini bahse konu Yönetmeliğin 15/ğ maddesi kapsamında olduğunu ve bu sebeple cayma hakkı bulunmadığını bilmeniz gerekiyor.

İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz bu nedenle iade işlemleri için 7 gün içinde info@turkiyeegitimakademisi.com’a mail atmalısınız.

TEAK Türkiye Eğitim Akademisi